Ako bojuje Procházka a Kratochvílová proti vizuálnemu smogu!

Autor: Miroslav Dragun | 21.10.2014 o 8:30 | Karma článku: 10,77 | Prečítané:  3504x

Pani Kratochvílova pred niekoľkými dňami zverejnila blog, v ktorom hovorí o reklame okolo nás a ako sme sa nenaučili správať k verejnému priestoru. Od minulého týždňa považujem tieto slová od pani Kratochvílovej a kohokoľvek zo strany Sieť za veľmi vtipné a cynické.

Vo štvrtok v noci som sa vracal zo stretnutia s mojími priateľmi cez most Apollo. Po prejazde na pravý breh Dunaja ma zaskočil odstavený autobus na vjazde na Dolnozemskú cestu od Prístavneho mosta kde partia ľudí inštalovala "Bus megaboard" kandidáta na poslanca miestneho a mestského zastupiteľstva Adama Greksu.  

Okrem toho, že tento "mega busboard" je maximálny vrchol cynizmu, tak aj porušuje zákon a zaberá celý chodník. Už v piatok som nahlásil MsP Bratislava túto skutočnosť a tá podľa informácií zo včerajšieho popoludnia začala priestupkové konanie voči majiteľovi vozidla! 

Vážená pani Kratochvílová, vážený pán Procházka,

pokiaľ myslíte svoj boj proti vizuálnemu smogu úprimne, výzývam vás aby ste zabezpečiii odstránenie tejto nechutnej politickej reklamy na vjazde do Petržalky. V prípade ak pán Greksa odmietne odstrániť túto čiernu reklamu, vás vyzývam aby ste ho stiahli zo svojej kandidátky. Je neprijateľné aby takáto politická reklama zaberala verejný priestor.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Symbolom dnešnej strednej Európy je plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

ŠPORT

Sagan v Austrálii nezvíťazil ani na záver. Tretí raz prehral s Ewanom

Preteky Tour Down Under vyvrcholili šiestou etapou.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí, už im nestačili čiarky na stenách.


Už ste čítali?