Naozaj je Nesrovnal víťaz prvej debaty?

Autor: Miroslav Dragun | 23.10.2014 o 15:48 | Karma článku: 6,23 | Prečítané:  1579x

V sobotu 15.10. televízia Bratislava zorganizovala verejnú diskusiu všetkých desiatich kandidátov na primátora mesta Bratislava. Diskusia bola za strany redaktorov veľmi korektná a vecná. 

Dnes ráno som si kúpil spolu s inými novinami aj denník Nový Čas a čuduj sa svete vyskočila na mňa inzercia, že "Víťazom prvej debaty sa stal Ivo Nesrovnal". Je krásne, že sa pán Nesrovnal dokáže takto zhodnotiť, že je víťaz. Je smutné, že samozvaný víťaz diskusie pán Nesrovnal mi nebol schopný v rámci diskusie odpovedať na niekoľko základných otázok:

 

1. Pán Nesrovnal, boli ste v rokoch 2009-2013 podpredseda BSK, 2010-2014 predseda najsilnejšieho klubu SDKÚ-DS, MOST-HÍD a predseda finančnej komisie. Mali ste v rokoch 2010-2012 spolustranníčku predsedníčku vlády, ministra financií a pani Žitňanská bola ministerka spravodlivosti a nevedeli ste zabezpečiť financie pre mesto Bratislava zo strany štátu!

2. Pán Nesrovnal, hovoríte o otvorených výberových konaniach do mestských podnikov a organizácií. Budú tak otvorené ako výber riaditeľa BKIS? Budete tak isto lobovať za správneho kandidáta ako na začiatku volebného obdobia 2010-2014?

3. Hovoríte, že urobíte štúdiu rozvoja dunajskej promenády v kontexte PKO! Pýtam sa, prečo ste to neurobili v rámci volebného obdobia 2010-2014 ako predseda najsilnejšieho poslaneckého klubu v bratislavskom zastupiteľstve.

Áno, píšem tento blog ako Váš protikandidát a som ľahko zaujatý, ale príde mi nefér, že sa Vy ako skúsený komunálny politik, funkcionár prezentujete ako nová krv v politike. Pán Nesrovnal, ako je pán Ftáčnik politický dinosaurus, tak Vy budete jeho politické dinosaurie mláďa.

 

Pán Nesrovnal, chcem Vás na záver veľmi pekne poprosiť, urobte odpočet svojich úspechov ako ex podpredseda BSK, predseda poslaneckého klubu SDKÚ-DS, MOST-HÍD a predseda finančnej komisie. Vieme, že máte opäť 111 riešení pre Bratislavu, ale bol by som rád keby ste predstavili aspoň 10 úspechov, ktoré ste dosiahli vo Vašich volených funkciách do dnešného dňa!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Symbolom dnešnej strednej Európy je plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

ŠPORT

Sagan v Austrálii nezvíťazil ani na záver. Tretí raz prehral s Ewanom

Preteky Tour Down Under vyvrcholili šiestou etapou.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí, už im nestačili čiarky na stenách.


Už ste čítali?