Pán Nesrovnal priznajte sa!

Autor: Miroslav Dragun | 4.11.2014 o 10:01 | (upravené 4.11.2014 o 10:18) Karma článku: 6,94 | Prečítané:  2392x

Posledné dni na každej diskusii počúvam zhruba toto: " Som finančne nezávislý a kampaň si platím sám". Toto je formulka, na ktorú naletí skoro každý, dokonca aj pán Daniš, ktorý povie, že by bolo smiešne aby mal pán Nesrovnal transparentný účet.

Vážený pán dva mesiace nezávislý kandidát Nesrovnal,

už v diskusii v A4-nultom priestore som Vás vyzval aby ste zverejnili sumu, koľko ste dostali za predaj podielu v advokátskej kancelárií v Nemecku? Odbili ste ma, že to bolo dostatok a mám si pozrieť Vaše majetkové priznanie. Urobil som tak a zistil som, že ste len bohapusto zavádzali a klamali.  Pán dva mesiace nezávislý kandídát, nakoľko ste neprišli minulý týždeň na diskusiu kandidátov na primátora do Jaroviec a svoju účasť ste odriekli zhruba polhodinu pred jej začiatkom a nemohol som Vás konfrontovať na mieste.

Pán dva mesiace nezávislý kandidát, prezentujete sa v inzercii, že ste bratislavský Andrej Kiska. Buďte chlap a povedzte koľko peňazí ste dostali za predaj obchodného podielu. Nie je hrdinstvo sa skrývať za to, že si kampaň financujete sám a odkazovať voličov na nič nehovoriace majetkové priznanie, ale transparentne ľudom povedať: "áno dostal som XYZ € za predaj podielu a od roku 2006 som minul X a na kampaň použijem Y a zostane mi Z.“

Pán dva mesiace nezávislý kandidát, ste pre mňa obyčajný papagáj, ktorý opakuje dookola naučené frázy. Preto Vás vyzývam, poďme spoločne do predvolebného duelu a ukážme občanom Bratislavy, kto to myslí s našim mestom vážne a kto má naučené len poučky a básničky. Neustále sa niekde skrývate a bojíte sa konfrontácie a argumentácie a nerozumiem prečo? Veď ste predsa ostrieľaný advokát a skúsený manažér a nemal by byť problém zvládnuť jednu vecnú verejnú diskusiu s najmladším kandidátom na primátora.

Pán dva mesiace nezávislý kandidát, transparentný účet neslúži len na to, aby Vám tam posielali financie podporovatelia, ale na to aby verejnosť mohla reálne vidieť náklady na kampaň. Pán dva mesiace nezávislý kandidát zverejnite aj náklady na:

  1. Inzerciu v printových médiach
  2. Náklady na hostesky osoba/deň
  3. Prenájom vozidla
  4. Noviny
  5. Šumienky

Ak je pán dva mesiace nezávislý kandidát Vaše financovanie v poriadku nebudete mať problém zverejniť ani sumu za koľko ste predali obchodný podiel, ani koľko Vás doteraz stála kampaň.

 

P. S.: Všetky moje obraty nájdete na transparentnom účte a taktiež v denníku SME :)

S pozdravom

Miroslav Dragun

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami strany sa stali Juraj Blanár a Peter Žiga.

DOMOV

Fraška a boj s SNS či Kotlebom, analytici hodnotia snem Smeru

Snem veľa prekvapení podľa analytikov nepriniesol.

KULTÚRA

Milan Lasica: Už nemôžem umrieť predčasne

Keby som mohol, správal by som sa úplne inak, tvrdí.


Už ste čítali?