Matúš Vallo, Bratislavské vodárne a Norbert Bödor, čo ich spája? Neschopní manažéri v BVS!

Autor: Miroslav Dragun | 28.4.2020 o 8:44 | (upravené 28.4.2020 o 13:36) Karma článku: 7,52 | Prečítané:  2964x

V Bratislave sa o skvelých, transparentných personálných nomináciách do mestských podnikov narozprávalo strašne veľa. Ale tu je dôkaz,  že realita je úplne niekde inde!

Bödorovská SBS-ka Bonul bude vďaka neschopnosti a zbabranému verejnému obstarávaniu Vallovým "krízovým" manažmentom strážiť objekty BVSky nie do 30.10.2019 (teda už ich nemala strážiť 6 mesiacov), ale až do augusta 2020 a zarobí na tom ďalších minimálne 420 000€. 

Nič také sa nemuslo stať keby Vallo do dočasného manažmentu v apríli v 2019 neposadil za predsedu predstavenstva "poisťováka" z Unionu Borisa Maslovieca a neznámeho právnička a neúspešného kandidáta v bratislavských komunálnych voľbách Henricha Haščáka.

Títo páni dostali prvé informácie, že zmluva s Bonulom končí 30.10.2019 už na rokovaní valného zhromaždenia 15.4.2019 a následne 22.5.2019 dostali príkaz od Výboru zástupcov akcionárov začať bezodkladne obstarávať novú SBS. Avšak miesto obstarávania sa motali s podivnými hrami pri obstarávaní obstarávateľa a niekoľkokrát rušili súťaž na obstarávateľa.

Následne na začiatku septembra sme ako minoritní akcionári žiadali dozornú radu BVS o kontrolu procesu obstarávania, ale keďže väčšinu ovládajú Vallovi nominanti, žiadna kontrola sa neuskutočnila a obstarávanie sa spustilo až 22.10.2019, a to 8 dní pred koncom zmluvy. 

A ako skončil tento príbeh? Viac vo videu: Ale nebol to happyend. Teda bol pre dvoch pánov, ktorí dostali teplé fleky za slušné peniaze, ale viac naozaj vo videu!

*Autor je zástupca 29 akcionárov BVS vlastniach 7,29% akcií spoločnosti. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Zrušili oslobodenie Kočnera. Kto je predseda senátu Peter Paluda

Čelil Harabinovi, zlákala ho SaS. Neskôr to ľutoval.

Dobré ráno

Dobré ráno: Biden si potrebuje upratať Putina, ak chce ustrážiť Čínu

Stretnutie lídrov sa konalo v Ženeve.

Obranca Vavro má covid. Čo to znamená pre ďalšie zápasy Slovákov?

Tím musí mať k dispozícii aspoň 13 hráčov.


Už ste čítali?